2013

První ročník charitativního projektu Autumn Night přinesl Dětskému centru ve Strakonicích 11 tisíc korun!

První ročník našeho charitativního projektu se konal 21. září 2013. Myšlenka jako taková, udělat benefiční koncert, vznikla však již v létě tohoto roku, kdy se realizovalo natáčení videoklipukapely Riverside Project – Šmírákova ukolébavka.

Vznikla debata, jak nejlépe uvést nový videoklip do světa. Volba tedy padla na koncert s několika kapelami a představením videoklipu. Dále se hledal nápad, jak tento večer ještě ozvláštnit a tím vznikla celková myšlenka Autumn Night – charitativní koncert.

plakat_2013

 

Prvního ročníku se bez nároku na honorář účastnilo 5 hudebních kapel z našeho regionu. Premiéru si na naší akci odbyla další katovická skupina Prapodivný původ. Dále zahráli Wait For, Crazy Ducks, Herdek Filek a katovická kapela Riverside Project, která byla zároveň se spolkem Rally Fans Katovice pořadatelem celé akce. Tím, že všechny kapely vystoupily bez nároku na honorář, se staly také přispěvatelem dobré věci.

vecer_2013

Celkový výtěžek akce, který se zastavil na částce 11 111 Kč, byl předán za účasti ředitele Martina Karase a dalších zaměstnanců začátkem listopadu 2013 do Dětského centra Jihočeského kraje ve Strakonicích. Partnery akce v roce 2013 byly Městys Katovice, penzion a restaurace U Vondrášků, Autoklub Otava Katovice a Dětské centrum Jihočeského kraje.

 predani_2013_2 predani_2013_1 sek_2013 predani_2013_3